• Rodičovské združenie na ročníkoch 1. – 9. cez aplikáciu ZOOM

Vážení rodičia,

pozývame Vás na triedne schôdzky,  ktoré sa uskutočnia v týždni od 01.02. 2021 – 05.02. 2021.

S presným dňom a hodinou konania triednych schôdzok Vás oboznámia  Vaši triedni učitelia.

Triedne schôdzky prebehnú prostredníctvom videokonferencie cez aplikáciu ZOOM.

Verím, že Vás zaujímajú otázky týkajúce sa priebehu dištančného vzdelávania, či prípravy našich

žiakov a Vašich detí  na online výuku a mnohé iné.

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

riaditeľka ZŠ s MŠ Bánov

• Organizácia vyučovania od 1.2. 2021

Minister školstva Branislav Gröhling a minister zdravotníctva Marek Krajčí vystúpili na tlačovej besede, aby informovali o opatreniach v súvislosti s otváraním škôl. Vzhľadom na aktuálny stav konzílium odborníkov od 1. februára nedoporučilo uvoľnenie zo súčasných opatrení a školy sa neotvoria.

Aktuálne opatrenia platné pre našu školu sa dočítate tu:

• Organizácia vyučovania na ročníkoch 1.-9. od 18.1.2021

•         Rozhodnutím ministra školstva , vedy, výskumu a športu č: 2021/9418:1-A1810 zo dňa 5. januára 2021 podľa § 150 ods. 8 zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov rozhodol takto:

S účinnosťou od 11. januára 2021 mimoriadne prerušuje školské vyučovanie v školách a prevádzku školských zariadení okrem školských klubov detí pre deti zákonných zástupcov pracujúcich v kritickej infraštruktúre a pre deti zákonných zástupcov, ktorým povaha práce neumožňuje vykonávať ju z domácnosti, ak tak prevádzkové podmienky umožňujú a rozhodne tak zriaďovateľ.

Riaditelia škôl, v ktorých sa mimoriadne prerušuje školské vyučovanie v školách, zabezpečia pre deti, žiakov a poslucháčov dištančné vzdelávanie v súlade s usmernením Ministerstva školstva, vedy , výskumu a športu SR a v zmysle pokynov ŠPU. Na základe usmernení sa môžete oboznámiť s upraveným výchovno - vzdelávacím procesom v nižšie uvedenom odkaze.

O ďalších zmenách budete bezprostredne informovaní na našej stránke.