• Zdobenie adventného venca

•      V piatok pred prvou adventnou nedeľou dostal adventný veniec v centre našej obce krásny strieborno biely šat. Postarali sa o to naše šikovné štvrtáčky spolu s pani učiteľkami z Materskej školy, ktoré takto krásne veniec vyzdobili. Prajeme mu, aby počas adventného obdobia napĺňal naše srdcia sviatočnou predvianočnou náladou a skrášlil nám obdobie príprav na najkrajšie sviatky v roku - Vianoce..

Napísala: Mgr. Alexandra Mičeková

• Oznam RŠ

Vážení rodičia,

riaditeľka ZŠ s MŠ Bánov, Mgr. Denisa Slížová, oznamuje rodičom a žiakom:

1. Vyučovanie na roč. - 4. pokračuje prezenčnou formou od stredy dňa 18.11. 2020.
            2. Ranný školský klub detí a popoludňajší školský klub detí pokračujú v nezmenenom režime.
            3. Vyučovanie, ktoré je zabezpečené dištančnou formou pre roč. 5.-9., pokračuje aj naďalej.
            4. Dňa 18.11. 2020 žiaci opätovne predložia pri vstupe do školy tlačivo o bezinfekčnosti.

Napísala : Mgr. Denisa Slížová, riaditeľka školy

Vážení rodičia!

Dňa 07.11. 2020 / t. j. v sobotu / v dopoludňajších hodinách sme dostali informáciu o tom, že jedna pani učiteľka vyučujúca na ročníkoch 1. – 4. je pozitívne testovaná a bol jej potvrdený COVID-19. Poslednýkrát sa v minulom týždni zúčastnila vyučovacieho procesu dňa 04.11. 2020 / t.j. v stredu /.

V zmysle usmernenia RÚVZ SR má byť pozitívna osoba v karanténe 10 dní od posledného kontaktu s ďalšími osobami. V tomto prípade uplynie karanténa v sobotu dňa 14. 11. 2020.

Riadne prezenčné vyučovanie pre ročníky 1. – 4. začne dňa 18.11. 2020 / v stredu /.

Dňa 16.11. 2020 bude žiakom udelené riaditeľské voľno.

Žiaci ročníkov 1. – 4. budú pokračovať vo výuke od 10. 11. 2020 / t.j. v utorok / dištančne v domácom prostredí.

O aktuálnych bližších podmienkach výuky budú všetci rodičia informovaní príslušným triednym učiteľom.

O prípadných zmenách vo výuke, či o pokračovaní vyučovania v bežnom režime Vás budeme včas informovať na našej webovej stránke, prostredníctvom edupage, FB profilu.

Odporúčame Vám sledovať zdravotný stav Vašich detí. Pri zvýšenej teplote a prípadných ďalších príznakoch ochorenia COVID-19 kontaktujte Vašu detskú lekárku.

V škole prebehne dôkladná dezinfekcia všetkých priestorov.

Želám nám všetkým pevné zdravie  a skorý návrat do školského prostredia.

Napísala : Mgr. Denisa Slížová, riaditeľka školy